Media WikiLeaks
Polska vs Senegal - forma drużyn w ostatnich meczach towarzyskich
Wirtualny bukmacher

Głównym sponsorem konkursów organizowanych przez serwis LigaTyperow.pl jest firma Bet-At-Home.

Więcej...

Zapowiedź meczu Polska - Senegal. Jak wygląda forma tych drużych w ostatnich meczach?

Polska Senegal   jak sobie radzimy w ostatnich meczach?Już za kilka dni Polska zagra z Senegalem na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wielu typerów głowi się, co zagrać w tej potyczce... Pomocne we wskazaniu triumfatora powinny okazać się ostatnie wyniki tych reprezentacji z meczów towarzyskich. Jak zatem radzili sobie Biało-Czerwoni oraz Lwy Terangi?

Polska   Senegal, dobra forma pod opieką nawałkiPiłkarze Adama Nawałki w 2018 roku rozegrali 4 mecze towarzyskie. Na początek - w marcu - niespodziewanie przegraliśmy u siebie z Nigeryjczykami 0-1. Kilka dni potem pokonaliśmy w Chorzowie Koreę Południową 3-2. Przed paroma dniami mierzyliśmy się z rezerwami Chile. Byliśmy faworytami, ale tylko zremisowaliśmy z reprezentacją z Ameryki Południowej 2-2. Wczoraj rozgromiliśmy amatorów z Litwy 4-0, chociaż trudno przywiązywać większą uwagę do tego rezultatu. Rywale to bowiem drużyna, która jest zdecydowanie słabsza niż każdy uczestnik turnieju rozpoczynającego za kilka dni w Rosji.

Forma senegalu przed starciem z PolskąJak radzili sobie gracze z Afryki? Zawodnicy reprezentacji Senegalu rozegrali w tym roku kalendarzowym 5 meczów kontrolnych. Pod koniec marca Lwy Terangi zremisowały z Uzbekistanem 1-1. Następnie piłkarze Aliou Cisse zremisowali bezbramkowo z Bośnia i Hercegowiną na stadionie w Le Havre. Pod koniec maja Senegal zanotował kolejny podział oczek. Tym razem reprezentacja z Afryki niespodziewanie bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Luksemburgiem. W czerwcu Senegalczycy przegrali wyjazdowe spotkanie z Chorwatami 1-2, a ostatnio pokonali Koreę południową - w Grodig - 2-0.

Biorąc pod uwagę tylko czerwcowe wyniki wydaje się, że w lepszej formie są jednak rywale z Czarnego Lądu. Senegalczycy co prawda przegrali z Chorwatami, ale sprawili sporo problemów przeciwnikowi z Europy. My natomiast nie byliśmy w stanie pokonać na własnym terenie rezerwowej drużyny Chile. Nic więc dziwnego, że dużo osób z naszego kraju typując wynik spotkania Polska - Senegal ma mnóstwo wątpliwości. Co prawda serwis Betsite.pl przewiduje zwycięstwo Polaków, podobnie jak kursy bukmacherów online. Nie brakuje jednak ludzi, którzy stawiają swoje pieniądze na reprezentację z Afryki. Choćby dlatego, że w tym spotkaniu na pewno nie zagra kontuzjowany Kamil Glik. Defensywa Polaków w eliminacjach - nawet z obrońcą Monaco - była momentami niczym szwajcarski ser. Teraz może to wyglądać jeszcze gorzej, a szybki i zwrotny Sadio Mane tylko zaciera ręce na wtorkowe spotkanie.

Glik nie zagra w meczu Polska   Senegal

Strona wikileaks.media.pl działa w okresie 2014-2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone.