Media WikiLeaks
Wirtualny bukmacher z nagrodami
Wirtualny bukmacher

Głównym sponsorem konkursów organizowanych przez serwis LigaTyperow.pl jest firma Bet-At-Home.

Więcej...

Po co miałbym skorzystać z wirtualnego bukmachera?

Głównym sponsorem konkursów organizowanych przez serwis LigaTyperow.pl jest firma Bet-At-Home. Znany austriacki bukmacher co miesiąc przeznacza na nagrody ponad 2000 PLN o które walczą uczestnicy konkursów.

Największe nagrody czekają na graczy w głównym konkursie - tytułowej Lidze Typerów. Do podziału między najlepszych jest aż 1000 PLN. Osoba która wykaże się największą skutecznością zgarnie prawie 300 PLN. Wirtualny bukmacher przygotował również nagrody dla graczy z kolejnych miejsc, aż do piętnastego za które gracz otrzyma 2 euro na grę.

Równie ciekawe nagrody można wygrać w drugim konkursie jakim jest rywalizacja na analizy. Szansa na wygraną jest dużo wiekszą niż w sztandarowym konkursie, ponieważ liczba graczy jest dużo mniejsza niż w Lidze Typerów. Jeśli lubisz pisać i potrafisz poprzeć swój wybór kilkoma sensowanymi zdaniami - masz szanse znaleźć się na liście wygranych. Najlepszy gracz w miesiącu zgarnia prawie 250 PLN na konto Bet-At-Home. Łącznie w konkursie analiz na graczy czeka ponad 800 PLN.

Ostatni wariant rywalizacji w ramach LigiTyperow.pl to konkurs kuponów. Każdy gracz sam decyduje jaką stawkę przeznaczyć na swój wirtualny kupon i ile spotkań na nim umieścić. Rywalizacja zawsze jest bardzo ciekawa, dużo zależy od taktyki. Jedni starają się "ciułać" małe wygrane i powiększać stan swojego konta, inni próbują szczęścia grając wysokie kursy. Nie można przewidzieć który sposób jest receptą na wygraną, trzeba po prostu zagrać. Nagrody w tym konkursie otrzymują cztery osoby, zwycięzca zgarnia ok. 80 PLN, ostatni nagrodzony zgarnia natomiast 20 PLN.

Nagrody w konkursach LigaTyperow.pl wypłacane są w postaci depozytów na konta sponsora, firmy Bet-At-Home. Wymagania dotyczące obrotu nagrodą nie są skomplikowane, jeśli ktoś poradził sobie z rywalami w konkursie, z obrotem z pewnością także da sobie radę. Aby móc wypłacić swoją nagrodę wystarczy postawić ją trzykrotnie po kursie conajmniej 1.50.

Strona wikileaks.media.pl działa w okresie 2014-2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone.